Para – Bolluk Bilinci Yaratmak İçin Olumlama Cümleleri

Para – Bolluk Bilinci Yaratmak İçin Olumlama Cümleleri

Dünya’nın En Pahalı Şeyleri, Dünya’nın En Lüx Evleri derken parayla kafamızı iyice bozduk ve bozdurduk sanıyoruz… Birilerinin nereye harcayacağını bilmeyeceği kadar çok parası varken neden birileri 3-5 liranın hesabını yapmak zorunda? Pozitif düşün pozitif şeyler olsun ” diye bir sözü son zamanlarda daha sık duyduğunuzu da biliyoruz. Peki bu pozitifliği para konusunda nasıl uygulayabiliriz ? Yani parayı hayatımıza nasıl çekebiliriz? Bunun bir yolu hergün defalarca kendinize söyleyeceğiniz olumlama cümleleridir. Bu olumlama cümlelerini yeteri derecede çok ve düzenli söyler ve sonunda buna inanırsanız , para konusundaki negatif inançlarınızdan kurtulabilir ve parayı hayatınıza davet edebiliriniz.

Not: Bu olumlama cümleleri çeşitli spiritüel ve Kişisel Gelişim kitaplarından derlenmiştir.

10.
Cümle
10- Hayat , her ihtiyaç duyduğumda yardıma hazırdır, Hayat her açlığımı doyurur, hayat yanımda yürür, Yolumda rehberlik yapar , Günün her anında. Olduğum ve yapabildiğim herşey, hayatın beni sevmesi ile gerçekleşir.
9.
Cümle
Artık iyiliğime olan şeyleri, beklenen ve beklenmeyen kaynaklardan alıyorum. Sınırsız bir kaynaktan gelenleri sınırsız bir biçimde kabul eden , sınırsız bir varlığım..
8.
Cümle
Tüm ihtiyaçlarımı rahatlıkla karşılıyorum. Bolluk içinde yaşamayı hakediyorum.
7.
Cümle
Paraya karşı gösterdiğim dirençten tamamen özgürleşiyorum . Para benim dostum.
6.
Cümle
Kendimi ve hayatımı senin bereketine açıyorum. Bu onurlu evrende özgürce dolasan berekete, Birkaçımıza değil hepimize yetecek berekete. Kutsal bir varlık olarak aydınlanma yolumda kendimi açıyorum.

5.
Cümle
Her geçen an para bana artarak geliyor. Bolluk ve bereket içindeyim, yaşamımda bolluk ve bereket içinde, bana gelen parayı severek alıyorum ve o da daha çok geliyor.
4.
Cümle
Çok PARA yı hakediyorum. Çok PARA ya layığım. PARA bana sevgiyle geliyor. Ben parayı sevgiyle alıyorum.
Çok zengin ve bolluk içinde yaşamak benim en doğal hakkım.
3.
Cümle
Para, insanlara duyduğum sevgi ve saygıyla en iyi yaptığımı yaparken yarattığım farkın karşılığıdır.
2.
Cümle
Yaptığım işi, bulunduğum anı ve karşıma çıkan insanı seviyorum. ve bütün bunlara değer veriyorum. Değerli olduklarını bilerek… Ve değer üretiyorum… Ve Para Kazanıyorum Bolca ve Bereketli Paralar… Elimdeki her bir lira on lira gibi değerleniyor… Ve her bin lira on bin gibi.
1.
Cümle
Parayı severim hayatı sevdiğim gibi. O bana hep akar gelir… Bir ırmak gibi… Bolluk ve bereket seli.
kaynak: listemiste.com

Bir önceki yazımız olan İşimize Yarayacak Olumlamalar başlıklı makalemizde bilinçaltı, bolluk ve bereket ve hipnoz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Ve Öfkeli 6 izle Dünya Savaşı Z izle Maskeli Süvari izle